+48 -668 163 484

7:00 - 21:00

Kursy firmowe mogą opierać się na którymkolwiek z naszych standardowych kursów, szczególnie English for specific purposes, ale może to być też kurs przygotowany przez nas i skrojony "na miarę" po zapoznaniu się z poziomem, potrzebami, żargonem i specyfiką waszej pracy opracujemy słownictwo i niezbędne ćwiczenia. Kurs możemy przeprowadzić na miejscu u Państwa w firmie lub w naszej sali. Preferowane przez nas podejście tzw. "bleneded learning" (mieszanie metod uczenia), przynosi bardzo szybkie efekty dokładnie w obszarach, które są Państwu potrzebne, pozwalając używać wiadomości z kursu jeszcze tego samego dnia w pracy.

Na warsztatach językowych serwujemy słuchaczom dużą dawkę języka, ćwiczeń, konwersacji oraz... pyszna kawę.
Liczba słuchaczy jest ograniczona, tak by każdy miał szansę ćwiczyć wypowiedź. Warsztat to trzy godziny intensywnego słuchania, mówienia i opartych na komunikacji ćwiczeniach. Pod koniec tych trzech godzin niektórzy zapominają, że ich ojczystym językiem jest polski i żegnają się mówiąc naturalnie po angielsku. Gwarantujemy, że nie będzie nudno i spędzisz ten czas efektywnie, maksymalnie ćwicząc swoje umiejętności. Uczestników dobieramy w ten sposób, aby poziom był podobny.

Angielski dla dzieci 5-8 lat.

Wow English to rewolucyjna metoda, której założenia są oparte na wynikach badań psychologii poznawczej. Według naukowców ludzie uczą się najszybciej pod wpływem emocji, a emocje najlepiej są wyrażane mimiką twarzy. W metodzie WOW dzieci uczą się obserwując i naśladując dobrze sobie znane postacie, które przeżywają różne przygody. Dziecko jest w nauce wspierane przez materiały multimedialne, podręcznik, kanał youtube, i wykwalifikowanych lektorów. Małe grupy gwarantują indywidualne podejście do każdego słuchacza. Daj szansę swojemu dziecku na lepszy start w edukacji i zapisz go na nasze lekcje!

Niemcy są największym partnerem gospodarczym Polski. Z tego powodu nauka tego języka to bardzo dobra i pragmatyczna decyzja. Jednak Niemiecki to także bardzo popularny język na świecie, język filozofów i poetów. Wychodzimy z założenia, że jeśli chcesz nauczyć się coś robić, najlepiej zacznij to robić. Już od pierwszej lekcji, pod okiem naszego lektora będziesz mówić po niemiecku, stopniowo wzbogacając zasób słownictwa i konstrukcji gramatycznych. Jeśli jeszcze dodatkowo poświęcisz chwilę w domu na słuchanie naszych płyt to z pewnością wkrótce zaczniesz komunikować się w języku naszych sąsiadów.

English for specific purposes

Jeśli znasz już język na poziomie podstawowym i używasz go w pracy, to może czas pomyśleć by zgłębić słownictwo i żargon używany w twojej branży? Oferujemy kursy specjalistyczne, przygotowujące do używania języka w określonym środowisku. W tego typu sytuacjach korzystamy z podręczników renomowanych angielskich wydawnictw, jak zwykle kładąc nacisk na konwersacjach i kompetencjach komunikacyjnych. Słownictwo opanowujesz dzięki specjalnej sprawdzonej metodzie nauki, w której aktywnie ci pomagamy. Wejdź na wyższy szczebel swojej kariery dzięki nowym umiejętnościom!

Skontaktuj się z nami:

Positive Energy sp. z o.o.
siedziba:
ul. Moniuszki 5
42-310 Żarki

adres szkoły i klubu fitness
ul. Słowackiego 17a
42-300 Myszków

e-mail: biuro@positive-energy.pl

Naszą misją jest stworzenie szkoły i społeczności, które będą wspierać rozwój i motywować do nauki.