+48 -668 163 484

Kursy metodą Direct Method for English

Najlepszą metodą nauczenia się robienia czegokolwiek jest robienie tego. Wychodząc z tego założenia wprowadziliśmy kurs konwersacyjny, gdzie od pierwszej lekcji mówimy po angielsku.

Metoda Direct Method for English jest jedną z najpopularniejszych w metoda nauczania w Polsce. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie oraz przebyte kursy pomogły nam dopracować tą metodę tak, by zoptymalizować czas spędzony na lekcjach. Lekcje prowadzone są w grupach maksymalnie sześcioosobowych. Wydawnictwo DMFE zapewnia bardzo dobry kurs online, który robimy samodzielnie na komputerze lub urządzeniu mobilnym, równolegle do lekcji w klasie.

Nasze doświadczenie oraz aktywne podejście do indywidualnych wyzwań jakie stoją przed naszymi słuchaczami sprawiają, że elastycznie dopasowujemy styl prowadzenia zajęć, tempo oraz nacisk na pożądany aspekt językowy.

Naszą szkołę wyróżnia wyjątkowe podejście do klientów. Wychodzimy z założenia, że nie chcemy nikogo wiązać umowami, zobowiązaniami ani groźbami kar finansowych. Liczymy, że  w razie rezygnacji, nasi klienci ukończą i uregulują zobowiązanie za bieżący miesiąc kalendarzowy.

Skontaktuj się z nami:

Positive Energy sp. z o.o.
siedziba:
ul. Moniuszki 5
42-310 Żarki

adres szkoły i klubu fitness
ul. Słowackiego 17a
42-300 Myszków

e-mail: biuro@positive-energy.pl

Naszą misją jest stworzenie szkoły i społeczności, które będą wspierać rozwój i motywować do nauki.