+48 -668 163 484

7:00 - 21:00

 

Kursy metodą Direct Method for English

Najlepszą metodą nauczenia się robienia czegokolwiek jest robienie tego. Wychodząc z tego założenia wprowadziliśmy kurs konwersacyjny, gdzie od pierwszej lekcji mówimy po angielsku.

Naszą szkołę wyróżnia wyjątkowe podejście do klientów. Nawet podczas kursu grupowego każdy ze słuchaczy uczy się swoim własnym tempem. Nie musisz się martwić że coś Cię ominie z powodu nieobecności. Każdą lekcję odrobisz w swoim tempie. Z drugiej strony jeśli regularnie uczęszczasz na zajęcia i ambitnie podchodzisz do nauki, to twoje tempo przyśpieszy nawet jeśli grupa zostanie trochę z tyłu. Dzięki temu systemowi indywidualnego toku nauki i ewaluacji, każdy uczy się  w innym tempie, ponieważ każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby oraz możliwości.

Metoda Direct Method for English jest jedną z najpopularniejszych w metoda nauczania w Polsce. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie oraz przebyte kursy pomogły nam dopracować tą metodę tak, by zoptymalizować czas spędzony na lekcjach. Lekcje prowadzone są w grupach maksymalnie sześcioosobowych. Wydawnictwo DMFE zapewnia bardzo dobry kurs online, który robimy samodzielnie na komputerze lub urządzeniu mobilnym, równolegle do lekcji w klasie.

Nasze doświadczenie oraz aktywne podejście do indywidualnych wyzwań jakie stoją przed naszymi słuchaczami sprawiają, że elastycznie dopasowujemy styl prowadzenia zajęć, tempo oraz nacisk na pożądany aspekt językowy.

 

 

 

Skontaktuj się z nami:

Positive Energy sp. z o.o.
siedziba:
ul. Moniuszki 5
42-310 Żarki

adres szkoły i klubu fitness
ul. Słowackiego 17a
42-300 Myszków

Tel. 668 163 484
e-mail: biuro@positive-energy.pl

Naszą misją jest stworzenie szkoły i społeczności, które będą wspierać rozwój i motywować do nauki.